Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kurt-Axl mržnja

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Kurt-Axl mržnja Empty Kurt-Axl mržnja 14/2/2012, 01:12

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Admin

Kurt Cobain i Axl Rose (Guns 'n' Roses) su poznati po stalnim trzavicama
i međusobnoj mržnji.

Kurt-Axl mržnja 1262967872414_f

Axl sam priznaje da je njegova mržnja bila jača prema Kurtu, nego Kurtova prema Axlu.
Poznati su i njihovi intervjui gdje govore jedan o drugome na najgore moguće načine.

Jednom prilikom, Axl je uletio u Kurtov backstage, popljuvao ga i ispsovao. Courntey je htjela odbraniti Kurta, na šta je Axl rekao: "Reci toj ku*vi da ušuti". Kurt je na to odgovorio: "Ku*vo, ušuti". Axl je tada pljunuo pred Kurta i demonstrativno napustio backstage.

Šta mislite o tome?
Zašto je Axl toliko mrzio Kurta? Da li zbog toga što je Nirvana u tom periodu nadjačala Gunse?
Da li zbog nekih samo njima poznatih razloga?
Raspravljajte... Very Happy

Spoiler:

2Kurt-Axl mržnja Empty Re: Kurt-Axl mržnja 15/2/2012, 23:35

i love gd

i love gd

ma, axl je inače bio lud...nzm i prema clanovima GNR se tako ponasao nekad bez ikakvog razloga..citam knjigu "Sleš" pa znam....iskreno nzm sta da kazem.. Shocked

3Kurt-Axl mržnja Empty Re: Kurt-Axl mržnja 17/2/2012, 01:08

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Admin

Meni je krivo zbog toga. Mislim, Kurt je jednako pljuvao po Axlu koliko i ovaj po njemu, ali opet mi glupo. Nije bilo razloga Nece moci tako!
Al' opet, Nirvana je zbacila gunse sa svih top lista, to je vjerovatno bio razlog Axlovog ponašanja. A mislim da je Kurt samo uzvraćao udarac.

4Kurt-Axl mržnja Empty Re: Kurt-Axl mržnja 18/2/2012, 16:07

PopCorn

PopCorn

pa iskreno ne znam..
kako ne znamo prave razloge tih svađa reći ću da su bile nepotrebne...Ali da, može to biti jer su Gunsi već tada bili manje popularni, vjerovatno se osjećao ugroženim ili tako nešto..
Mada to može i biti i zbog nekih njihovih pogleda na muziku..Gunsi su već bili stari bend(da tako kažem) kada se Nirvana pojavila i donijela nešto novo u muziku..
Ali opet, ne znamo prave razloge svađa, tako da možemo samo nagađati...

5Kurt-Axl mržnja Empty Re: Kurt-Axl mržnja 26/2/2012, 20:32

bloddy.hell.

bloddy.hell.

Axl je ok.Kurt je kralj.
Kraj rasparve.
Samo,inace ne volim te mrznje medjusobne.Treba zivit u miru Hippie

6Kurt-Axl mržnja Empty Re: Kurt-Axl mržnja 27/2/2012, 13:47

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Admin

Hippie

Ja ih volim obojicu, al' ono, Kurt je iznad Hippie

7Kurt-Axl mržnja Empty Re: Kurt-Axl mržnja 9/3/2012, 13:54

Johnny Štulić

Johnny Štulić

Ne verujem da se Axl osećao ugroženim zbog Nirvane, on je inače takav čovek, podstiče svađe i sve to. Mada meni su obojica super.

8Kurt-Axl mržnja Empty Re: Kurt-Axl mržnja 21/3/2012, 20:56

i love gd

i love gd

ma ja sam skontala definitivno iz Slešove knjige da je Axl bio malo poremećen..volim ja Axela..ne kazem ja to da bih uvredila nego stvarno.

9Kurt-Axl mržnja Empty Re: Kurt-Axl mržnja 28/3/2012, 15:06

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Admin

Poremećen? Shocked

10Kurt-Axl mržnja Empty Re: Kurt-Axl mržnja 18/4/2012, 21:45

i love gd

i love gd

da. na svakakve male sitnice bi burno reagovao. nzm nmg se sad setiti svih dogadjaja al uglavnom bilo je kao, da jedna devojka nije htela s njim da spava (obozavateljka) lik je totalno poludio! xD sleš je to ispričao. onda ima još , uvek je BEZ RAZLOGA kasnio na probe ili uopste ne bi došao...užasan je bio. Tako je Sleš i ispričao u svojoj knjizi Smile

11Kurt-Axl mržnja Empty Re: Kurt-Axl mržnja 20/4/2012, 21:39

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Admin

Pa iskreno, Axl je uvijek bio neozbiljan i nekako 'majmunčast' (bar tako zaključujem iz intervjua). On ima specifičan glas i WoW izgled.

Al' Kurt je iznad, što je vjerovatno izazvalo bijes.

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu