Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kurt Cobain & Courtney Love

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

Polly

Polly
Admin

Courtney Love i Kurt su se upoznali 1989 u Portlandu i odmah se zaljubili. Oboje su se često zajedno drogirali. 1992 Love je saznala da je trudna. Nekoliko dana kasnije, Vjenčali su se na Havajima. "U nekoliko mjeseci zaručio sam se i moje ponašanje se drastično promijenilo." "Ne mogu vjerovati koliko sam sretniji. Nekada čak i zaboravim da sam u sastavu. Toliko sam zaslijepljen ljubavlju. Znam da to zvuči smiješno ali je istina. Mogao bih izaći iz sastava. Nije me briga, ali sam pod ugovorom." U kolovozu, kći im je rođena. Nazvali su je Frances Bean Cobain. Ovo neobično ime (bean - eng. grah) su joj dali jer kada je Cobain vidio dijete na ultrazvuku izgledalo je kao bubreg. Ime je dobila po Francesu Mckeeu iz britanskog sastava The Vaselines a ne Frances Farmer kako negdje piše.

Courtney Love obožavatelji nisu voljeli; kritizirali su je da koristi Kurta da postane slavna. Slično kao kritike na račun Yoko Ono da je s Johnom Lennonom iz istog razloga. Također kruže glasine da je Cobain napisao većinu pjesama na Courtneyinom albumu iz 1996.. Međutim nema dokaza koji bi išli u korist toj teoriji. 1992. godine u članku u magazinu Vanity Fair Love je priznala da je konzumirala heroin za vrijeme trudnoće za koju ona još tada nije znala. Love je kasnije rekla kako je Vanity Fair nije razumio, ali njezina izjava je započela kontroverze oko Kurta i nje. Nakon te izjave novinari su progonili par kako bi saznali hoće li mala Frances biti ovisna o heroinu po rođenju. Odjel policije iz Los Angelesa za djecu pozvao je Cobainove na sud pod optužbom kako je konzumiranje droge od njih napravilo neodgovorne roditelje. Dvomjesečna Frances oduzeta je od Cobainovih i poslana kod Courtnyne neste na čuvanje na nekoliko tjedana dok se ne završi sudski proces nakon kojeg je Frances vraćena roditeljima. Par je kasnije morao redovito posjećivati socijalnog radnika i predavati uzorke urina za porvjeru o konzumaciji droge.

Slike sa vjenčanja

Kurt Cobain & Courtney Love  Tumblr_kzailxwKvv1qa9ok5o1_500

Kurt Cobain & Courtney Love  Cobain_Love_Wedding

Kurt Cobain & Courtney Love  Wedding-day-again--large-msg-11607478627

https://nirvana.forumbo.net

P.

P.

Meni su tako awesome te slike s vjenčanja, koja je on samo legenda<3 :')
A oni su mi super bili zajedno ^-^
Al' ne može bez cigare proć' Kurt Cobain & Courtney Love  Thsmiley_two_thumbs_up

http://hadzera.tumblr.com/

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu