Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vi i Nirvana (stvarni život)

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

porcelain.doll

porcelain.doll
Admin

Sada pričamo o stvarnom životu. Koliko tu mesta zauzima Nirvana, jeste li zaluđenik, sanjate li ih, njihovi posteri su obljepljeni po vašoj sobi, pričate samo o njima, stane vam srce kad vidite neku njihovu sliku (ili od određenog člana benda)? Ili ostavljate za sebe? Koliko oni utiču na vas?

http://www.teen-corner.forumotion.com

i love gd

i love gd

1. Zaluđenik.
2. "stane vam srce kad vidite neku njihovu sliku" citiram
3. Nirvana zauzima 100% mog života.
4. imam 1 poster i nekoliko sličica na zidu nažalost :( ne mogu naći.
5. Obožavam taj bend.

Polly

Polly
Admin

Opsjednuta sam njima. Svaki dan ih slušam,smaram druge sa njima, nekada kada nemam s kim da pričam o njima, pričam sama sa sobom (što je veoma često). Imam jedan rokovnik gdje imam ispisane sve njihove pjesme,biografije,Kurtove citate i odlomke iz dnevnika i slike naravno.
Ne mogu zamisliti ni jedan dan bez muzike i toga.Skoro svaki dan pročitam pred spavanje odlomke iz dnevnika i citate i biografiju i ujutro kad se probudim.
Možete, sada misliti da sam luda.. hahahaha, al ja ih stvarno volim.

https://nirvana.forumbo.net

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Admin

Ja imam cijeli zid u Nirvaninim posterima (ok, nije baš cjeli, ima ih 10-ak Very Happy )
Pa, kad čujem njihovu pjesmu ili vidim njih ono, zastanem sva Very Happy
Ne znam koliko posto zauzima, ali vrlo su mi važni, jer uz njih sam odrasla, i uz njih sam postala neka trula vrta grungera.
Pa njihovi tekstovi puuuno utiču na mene, pronalazim se u izjavama i svemu tome (to je vjerovatno zašto što ih slušam staalno xD )

bloddy.hell.

bloddy.hell.

Nemam postere jer neznam gdje ih nabavit.
Nisam zaludjenik,ali mnogo postujem njihov rad.

i love gd

i love gd

op imam i 2 majice Very Happy časopis "record collection" i oni na naslovnoj i 4-5 strana o bendu. i još jedan sam poster nabavila Very Happy

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Admin

O, da, imam i ja dve majice. Jedna je na zidu (jer mi je mala već) a drugu nosim Very Happy

i love gd

i love gd

hahh neš mi verovati i ja sam razmišljala kad mi omanjaju da ih na zid stavim xD

Taylor Cobain

Taylor Cobain
Admin

Ja ti velim, to je telepatija! Very Happy fun! fun!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu